Ενότητα φωτεινών σηματοδοτών οδηγήσεων
335 απόψεις
Μιλήστε τώρα.
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Μιλήστε τώρα.
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
50W SMD 5050 LED PCB Board και 80x140 βαθμών ακτίνας γωνίας φακού με ιδιωτική ετικέτα 00:48
50W SMD 5050 LED PCB Board και 80x140 βαθμών ακτίνας γωνίας φακού με ιδιωτική ετικέτα
Συστατικά 100W LED Street Light για χώρο στάθμευσης με θερμοκρασία χρώματος 3000K-6000K 02:28
Συστατικά 100W LED Street Light για χώρο στάθμευσης με θερμοκρασία χρώματος 3000K-6000K
Τμήματα φωτεινών σηματοδοτών οδηγήσεων
Χονδρική πλακέτα PCB LED 150W SMD 3030 με φακό διάταξης οπτικών διαπερατότητας 91% 00:16
Χονδρική πλακέτα PCB LED 150W SMD 3030 με φακό διάταξης οπτικών διαπερατότητας 91%
Πλακέτα PCB LED 7W SMD 3030 με ειδικό φακό 50x50mm για υψηλή απόδοση φωτός 00:07
Πλακέτα PCB LED 7W SMD 3030 με ειδικό φακό 50x50mm για υψηλή απόδοση φωτός