| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | SP3WG520 |
| Μούβ: | 1000pcs |
| Τιμή: | Need to negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | 50PCS/REEL, 1000PCS/BOX |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
| Αριθμός Μοντέλου | SP3WG520 |
|---|---|
| Φινίρισμα | Συγκόλληση με αναρροή |
| Chips | Ταϊβάν chip 45mil |
| MOQ | 1000τμχ |
| Μέγεθος | 14.8×7.9mm |
| Γωνία θέασης | 120 μοίρες |
| Συσκευασία | 50τμχ/ρολό, 1000τμχ/κουτί |
| Τάση | 3.2-4.0V |
| Ρεύμα | 800mA |
| Μήκος κύματος | 520-530nm |
| Φωτεινή Ροή | 90-100lm |
| Εγγύηση ποιότητας | 2 χρόνια εγγύηση |
| Κύρια αγορά | Σε όλο τον κόσμο |
1. Παρακαλούμε επιβεβαιώστε την παραλαβή των προϊόντων κατά την παραλαβή. Εάν τα αγαθά είναι κατεστραμμένα, επικοινωνήστε μαζί μας αμέσως και στείλτε φωτογραφίες για επαλήθευση και επίλυση.
2. Εγγυόμαστε την έγκαιρη αποστολή, αλλά δεν μπορούμε να ελέγξουμε τους χρόνους παράδοσης των express. Η ομάδα πωλήσεών μας θα παρέχει αριθμούς παρακολούθησης την επόμενη εργάσιμη ημέρα. Μπορείτε να παρακολουθείτε τις αποστολές χρησιμοποιώντας τους παρεχόμενους αριθμούς ή να επικοινωνήσετε με τα τοπικά υποκαταστήματα εταιρειών express.
| Μέθοδος Αποστολής | Χρόνος Παράδοσης |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| EMS | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί Όροι | FOB|EXW|CIF|CFR |
| Διαθεσιμότητα Δείγματος | ΝΑΙ |
| Τυπικός Χρόνος Παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές