| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | SP3WNW220 |
| Μούβ: | 1000pcs |
| Τιμή: | Need to negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | 50PCS/REEL |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
220LM 3W LED υψηλής ισχύος 6500K με Star Aluminium PCB
Περιγραφή: Οι καλύτερες πρώτες ύλες που χρησιμοποιούνται στην παραγωγή LED
| Αριθμός μοντέλου | SP3WNW220 |
|---|---|
| Τελεία | Επιστροφική συγκόλληση |
| Υλικό | Τσιπ Epistar ή Τσιπ Bridgelux 45mil |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Μέγεθος | 14.8x7.9mm |
| Γωνία θέασης | 120 βαθμοί, 90 βαθμοί, 60 βαθμοί |
| Πακέτο | 50 κομμάτια ανά τροχό, 1000 κομμάτια ανά κουτί |
| Τετάρτη | 30,5-4,5V |
| Τρέχων | 700mA |
| Φωτεινή ροή | 200-220 ml |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000-4500K, 4500-5000K, 5000-5500K, 5500-6000K, 6000-6500K, 6500-7000K |
| Πιστοποιητικό | LM-80, RoHS |
| Χρήση | Φωτισμός LED, φως δρόμου, φακό, λαμπτήρας LED, λαμπτήρας αλογονίου, φωτισμός τραπεζιού, λωρίδες φωτισμού κ.λπ. |
| Εγγύηση ποιότητας | Εγγύηση 2 ετών |
| Κύρια αγορά | Σε όλο τον κόσμο |
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος παράδοσης |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| ΕΣΜ | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Εγγραφή αεροπορικής αλληλογραφίας της HK Post | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιήσεις |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Ναι. |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές