| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | SP3WB460 |
| Μούβ: | 1000 τεμ |
| Τιμή: | Need to negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | 50PCS/REEL, 1000PCS/BOX |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
| Αριθμός μοντέλου | SP3WB460 |
|---|---|
| Τελεία | Επιστροφική συγκόλληση |
| Τσιπς | Ταϊβανέζικο τσιπ 45mil |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Μέγεθος | 14.8x7.9mm |
| Γωνία θέασης | 120 μοίρες |
| Πακέτο | 50 κομμάτια ανά τροχό, 1000 κομμάτια ανά κουτί |
| Τετάρτη | 3.2-4.0V |
| Τρέχων | 800mA |
| Διάστημα κύματος | 460-470nm |
| Φωτεινή ροή | 40-50lm για 3W |
| Εγγύηση ποιότητας | Εγγύηση 2 ετών |
| Κύρια αγορά | Σε όλο τον κόσμο |
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος παράδοσης |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| ΕΣΜ | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Εγγραφή αεροπορικής αλληλογραφίας της HK Post | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | FOB. EXW. CIF. |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Ναι. |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
1. Παρακαλούμε επιβεβαιώστε την παραλαβή των προϊόντων όταν τα λάβετε. Εάν τα αγαθά είναι κατεστραμμένα, επικοινωνήστε μαζί μας αμέσως και στείλτε φωτογραφίες για επαλήθευση και επίλυση.
2Εγγυόμαστε την έγκαιρη αποστολή, αλλά δεν μπορούμε να ελέγξουμε τους χρόνους παράδοσης.Μπορείτε να παρακολουθήσετε το φορτίο σας χρησιμοποιώντας τον αριθμό που παρέχεται ή να επικοινωνήσετε με το τοπικό υποκατάστημα της εταιρείας έκτακτης μεταφοράς.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές