| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Μούβ: | 100 |
| Τιμή: | negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal, Money Gram |
Λαμπτήρας LED Καρύδι Υψηλής Ισχύος 45W 50W Λευκός με Βάσεις E26 E27 E39 E40 για Φωτισμό Εξωτερικού Χώρου
Επισκόπηση Προϊόντος
Αυτός ο λευκός λαμπτήρας LED καρύδι 45-50W διαθέτει ομοιοκατευθυντική δέσμη 360 μοιρών και είναι σχεδιασμένος για εφαρμογές φωτισμού εξωτερικού και ημι-εξωτερικού χώρου, λειτουργώντας ως ενεργειακά αποδοτική επιλογή αναβάθμισης για παραδοσιακά φωτιστικά MH, HPS, HID και ορισμένα CFL.
Προδιαγραφές
| Ισχύς LED | 45-50W |
| Βάση | E40/E39/E27/E26 |
| Λαμπτήρας LED | SMD 2835 |
| Έξοδος Lumen | >3600LM |
| Απόδοση Φωτός | 80lm/w |
| Ποσότητα LED | 252pcs Εξαιρετικά Φωτεινά LED |
| Φωτομετρικός Τύπος | 360 μοίρες |
| CCT | λευκό |
| Αντικατάσταση | 200W CFL, HPS |
| Υλικό | Ψύκτρα αλουμινίου+Ανεμιστήρας |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,TUV,FCC,ETL,SAA,C-tick |
| Τάση Εισόδου |
AC85-300V(50/60Hz)
|
| Θερμοκρασία Λειτουργίας |
-40°C έως +50°C
|
| Βάρος | 0.53kg |
| Μέγεθος προϊόντος | Dia94mm*L196mm |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 500*430*440mm, 18τμχ/κιβώτιο |
Βασικά Χαρακτηριστικά
1. Μοναδικός σχεδιασμός δομής, αποσυνδεόμενος σχεδιασμός τροφοδοτικού και πηγής φωτός, ευκολότερος για το τροφοδοτικό
και την αλλαγή πηγής φωτός αν χρειαστεί.
2. Χρήση αλουμινίου+ανεμιστήρα για ψύξη και σύστημα ψύξης ενεργού ανταλλαγής αέρα που επιταχύνει την διάχυση της θερμότητας.
3. Ευρεία χρήση, δεν χρειάζεται ballast, εύκολη εγκατάσταση. Συμμορφώνεται με τα πρότυπα TUV και ETL.
4. Δεν είναι κατάλληλο για ροοστάτες, ηλεκτρονικούς διακόπτες και τηλεχειριστήρια.
5. Θα μειώσει τη διατήρηση φωτεινής ροής και τη διάρκεια ζωής εάν χρησιμοποιηθεί σε σφραγισμένα φωτιστικά. Έτσι, δεν προτείνουμε
τη χρήση σε σφραγισμένα φωτιστικά, ειδικά για φωτισμό υψηλής ισχύος άνω των 60w. αν είναι άνω των 80w, μην το εγκαθιστάτε σε
σφραγισμένα φωτιστικά.
6. Κυρίως χρησιμοποιείται σε χώρους εργασίας, σούπερ μάρκετ, κήπους και δημόσιους χώρους φωτισμού.
Λεπτομερείς Φωτογραφίες
![]()
![]()
Εφαρμογές
![]()
Πληροφορίες Αποστολής & Παράδοσης
| Μέθοδος Αποστολής | Χρόνος Παράδοσης |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| EMS | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί Όροι | FOB | EXW | CNF |
| Διαθεσιμότητα Δείγματος | ΝΑΙ |
| Τυπικός Χρόνος Παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Μπορεί αυτό το LED 45-50W να αντικαταστήσει τους λαμπτήρες Μεταλλικού Αλογόνου 200W;
Α: Ναι. Το LED Καρύδι 45-50W προσφέρει ισοδύναμη φωτεινότητα με 80% λιγότερη κατανάλωση ενέργειας, μειώνοντας σημαντικά το κόστος ηλεκτρικής ενέργειας για μεγάλα παράκτια έργα.
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματα του φωτισμού 360 μοιρών;
Α: Μια δέσμη 360 μοιρών καλύπτει μεγαλύτερη περιοχή, καθιστώντας την ιδανική για ανοιχτά φωτιστικά και άμεσες αναβαθμίσεις, μειώνοντας παράλληλα τις σκιές και την απώλεια φωτός.
Ε: Μπορεί το εργοστάσιο να παρέχει δείγματα;
Α: Τα δείγματα είναι συνήθως διαθέσιμα για έλεγχο διαστάσεων, μεθόδου τοποθέτησης, οπτικής απόδοσης και συμβατότητας φωτιστικού. Η πολιτική δειγμάτων εξαρτάται από το έργο και την ποσότητα παραγγελίας.
Ε: Ποια είναι τα τυπικά MOQ και ο χρόνος παράδοσης;
Α: Το MOQ και ο χρόνος παράδοσης εξαρτώνται από το αν το προϊόν είναι τυπικό ή προσαρμοσμένο. Οι τυπικές εκδόσεις έχουν συνήθως μικρότερους χρόνους παράδοσης, ενώ τα προσαρμοσμένα μοντέλα απαιτούν επιβεβαίωση βάσει εργαλείων, δοκιμών και προγραμματισμού παραγωγής.
Ε: Πώς να αντιμετωπίσετε τα ελαττωματικά;
Α: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται υπό αυστηρό σύστημα ποιοτικού ελέγχου και το ποσοστό ελαττωματικότητας θα είναι μικρότερο από 0,2%. Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα φώτα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα. Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης, ανάλογα με την πραγματική κατάσταση.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές