| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Μούβ: | 100 |
| Τιμή: | negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal, Money Gram |
45-50W Amber LED Corn Light 360° γωνία δέσμης για εξωτερικό φωτισμό
Επισκόπηση του προϊόντος
Αυτό το κεραμικό φως καλαμποκιού LED 45·50W διαθέτει 360 μοίρες ολικής κατεύθυνσης δέσμη και έχει σχεδιαστεί για εξωτερικές και ημι-εξωτερικές εφαρμογές φωτισμού,που χρησιμεύει ως εναλλακτική λύση μεταρρύθμισης για εξοικονόμηση ενέργειας για την παραδοσιακή MHΟι πηγές Amber LED χρησιμοποιούνται συνήθως σε έργα ευαίσθητα στην άγρια ζωή, συμπεριλαμβανομένων των εγκαταστάσεων φιλικών προς τις χελώνες,και σε τοποθεσίες όπου ο έλεγχος της λάμψης και η περιβαλλοντική επίδραση είναι σημαντικές.
Προδιαγραφές
| Δύναμη LED | 45-50W |
| Βάση | Ε40/Ε39/Ε27/Ε26 |
| Φώτα με φως | SMD 2835 |
| Έξοδος φωτεινής ακτινοβολίας | > 3600LM |
| Ηλεκτρική απόδοση | 80lm/w |
| Ποσότητα LED | 252 τεμάχια υπερ φωτεινών LED. |
| Φωτομετρικός τύπος | 360 μοίρες |
| ΚΠΣ | κίτρινο |
| Αντικατάσταση | 200W CFL, HPS |
| Υλικό | Αλουμινένιο αποθεματικό θερμότητας + ανεμιστήρας |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,TUV,FCC,ETL,SAA,C-tick |
| Τεχνολογία |
Δυναμικό ρεύματος:
|
| Θέρμανση λειτουργίας |
-40 °C έως +50 °C
|
| Βάρος | 0.53 κιλά |
| Μέγεθος προϊόντος | Διάμετρο 94mm*L196mm |
| Μέγεθος κουτί | 500*430*440mm, 18pcs/tn |
Χαρακτηριστικά
Λεπτομερείς φωτογραφίες
![]()
![]()
Εφαρμογές
Φωτισμός δρόμου χώρου στάθμευσης και χώρου
Εξωτερικές τοιχοποιήσεις και αναβαθμίσεις ανοιχτών τοιχοποιήσεων
Ακτές ζώνες, προστατευόμενες περιοχές χελώνων και οικολογικά ευαίσθητες περιοχές
Φωτισμός κήπων, πάρκων και δημόσιων χώρων
Αντικατάσταση εξοικονόμησης ενέργειας για ελαστικά MH/HPS/HID
Σχέδια χονδρικής προμήθειας σε εργοστάσια OEM
![]()
Πληροφορίες αποστολής και παράδοσης
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος παράδοσης |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| ΕΣΜ | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Εγγραφή αεροπορικής αλληλογραφίας της HK Post | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | FOB. EXW. |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Ναι. |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Μπορεί αυτό το LED 45-50W να αντικαταστήσει τις λάμπες Metal Halide 200W;
Α: Ναι. Το φως μας LED 45-50W προσφέρει ισοδύναμη φωτεινότητα με 80% λιγότερη κατανάλωση ενέργειας, μειώνοντας σημαντικά το κόστος ηλεκτρικής ενέργειας για μεγάλα παράκτια έργα.
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματα του φωτισμού 360 μοιρών;
Α: Μια δέσμη 360 μοιρών καλύπτει μεγαλύτερη έκταση, καθιστώντας την ιδανική για ανοιχτά συστήματα και άμεσες αναβάθμισης, μειώνοντας παράλληλα τις σκιές και την απώλεια φωτός.
Ε: Μπορεί το εργοστάσιο να παρέχει δείγματα;
Α: Τα δείγματα είναι συνήθως διαθέσιμα για τον έλεγχο των διαστάσεων, της μεθόδου τοποθέτησης, των οπτικών επιδόσεων και της συμβατότητας των φωτιστικών.
Ε: Ποιο είναι το τυπικό MOQ και ο χρόνος παράδοσης;
Η MOQ και ο χρόνος παράδοσης εξαρτώνται από το αν το προϊόν είναι πρότυπο ή προσαρμοσμένο.και προγραμματισμός παραγωγής.
Ε: Πώς αντιμετωπίζετε το ελαττωματικό;
Α: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι μικρότερο από 0,2%.Θα στείλουμε νέα φώτα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση, συμπεριλαμβανομένης της επανέκκλησης σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
Ε: Τι κάνει ένα φως "Φιλικό προς τις θαλάσσιες χελώνες";
Α: Σύμφωνα με τα πρότυπα διατήρησης της άγριας ζωής (όπως το FWC), τα φώτα πρέπει να είναι "Μεγάλα, Χαμηλά και Κρυμμένα". Το μακρύ αναφέρεται στο μήκος κύματος. Το κεχριμπάρι πάνω από 560nm είναι λιγότερο ορατό στις θαλάσσιες χελώνες.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές