| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | SUN-20-60L |
| Μούβ: | 1000 τεμάχια |
| Τιμή: | Need to negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | 2000pcs/ctn |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
Το SUN-20-60L είναι ένας οπτικός φακός LED PMMA που έχει σχεδιαστεί για έργα φωτισμού. Συνδυάζει μια ασφαιρική οπτική δομή με σχεδιασμό φορέα, καθιστώντας το κατάλληλο για φώτα LED, φώτα πλυντηρίων τοίχων,Φώτα οροφήςΑυτός ο φακός είναι κατασκευασμένος για σταθερή οπτική απόδοση, τυποποιημένες διαστάσεις και αποτελεσματική συναρμολόγηση,που το καθιστά ιδανικό για τους πελάτες OEM και ODM που αναζητούν κλιμακώσιμα στοιχεία φωτισμούΗ.Sunshineopto παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις οπτικής LED και υποστηρίζει την προσαρμοσμένη ανάπτυξη φακών, δείγματα και προμήθεια χύδην.
| Αριθμός μοντέλου. | SUN-20-60L |
|---|---|
| Δύναμη | 1W και 3W |
| Μέγεθος υποδοχής | Διάμετρο 21,6mm, ύψος 13,5mm |
| Μέγεθος φακού | Διάμετρο 19,8mm, ύψος 11,2mm |
| Γωνία δέσμης | 60 βαθμοί |
| Τσιπάκια LED | ΣΣΚ, Έντισον Λεντς |
| Θερμοκρασία | -35°C - + 90°C |
| Διαβίβαση | 93% |
| Υλικό | Οπτική PMMA |
| Χρώμα υποθέτησης | Μαύρο λευκό κράτημα. |
Φώτα LED
Φώτα οροφής
Φώτα LED
Φώτα πλυντηρίων τοίχων
Εμπορικά φωτιστικά
Σχέδια αναβάθμισης φωτισμού
Λύσεις φωτισμού OEM/ODM
Πληροφορίες αποστολής και παράδοσης
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος παράδοσης |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| ΕΣΜ | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Εγγραφή αεροπορικής αλληλογραφίας της HK Post | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | FOB. EXW. |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Ναι. |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Μπορεί αυτός ο φακός να χρησιμοποιηθεί για έργα OEM/ODM;
Α:Ναι, το τυποποιημένο μέγεθος και η δομή του φορέα το καθιστούν κατάλληλο για έργα φωτισμού OEM / ODM και η Sunshineopto υποστηρίζει προσαρμοσμένες οπτικές λύσεις.
Ε: Γιατί να επιλέξετε αυτόν τον φακό;
Α:Αυτός ο φακός PMMA LED 60 μοιρών έχει σχεδιαστεί για πελάτες που χρειάζονται σταθερό έλεγχο δέσμης, καθαρή ισχύ φωτισμού και μια αξιόπιστη οπτική λύση μεσαίας γωνίας.η οπτική PMMA προσφέρει καλύτερη συνέπεια για μαζική παραγωγήΓια τις μάρκες φωτισμού, τους εργολάβους έργων και τους διανομείς στο εξωτερικό,Αυτή η τυποποιημένη οπτική βοηθά να μειωθεί ο χρόνος ανάπτυξης και υποστηρίζει το σχεδιασμό προϊόντων με βάση την πλατφόρμαΗ Sunshineopto προσφέρει επίσης υποστήριξη για τη συμμόρφωση των φακών LED και της μονάδας PCB για ολοκληρωμένες λύσεις φωτισμού.
Ε: Ποιο είναι το τυπικό MOQ και ο χρόνος παράδοσης;
Η MOQ και ο χρόνος παράδοσης εξαρτώνται από το αν το προϊόν είναι πρότυπο ή προσαρμοσμένο.και προγραμματισμός παραγωγής.
Ε: Πώς αντιμετωπίζετε το ελαττωματικό;
Α: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι μικρότερο από 0,2%.Θα στείλουμε νέα φώτα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση, συμπεριλαμβανομένης της επανέκκλησης σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές