| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | Ήλιος-38DTL |
| Μούβ: | 1000 τεμ |
| Τιμή: | Need to negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | 2000pcs/ctn |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
| Αριθμός Μοντέλου | SUN-38DTL |
|---|---|
| Ισχύς | 1W / 3W |
| Μέγεθος Φακού | Διάμετρος 38mm, ύψος 10mm |
| Τσιπ LED | SSC, Edison LEDs |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -35°C έως +90°C |
| Υλικά | Οπτικής ποιότητας PMMA |
| Διαπερατότητα | 93% |
| Χρώμα Βάσης | Χωρίς βάση |
| Γωνία Δέσμης | 90 μοίρες |
| Επιφάνεια | Μικρές σφαίρες |
Αυτός ο φακός LED υψηλής ισχύος 90 μοιρών χρησιμοποιεί οπτικής ποιότητας PMMA με σχεδιασμό επιφάνειας με μικρές σφαίρες και έχει διαστάσεις 38mm σε διάμετρο και 10mm σε ύψος, κατάλληλος για LED υψηλής ισχύος 1-3W και συμβατός με τσιπ Edison και SSC για χρήση σε σποτ, φωτιστικά οροφής, φωτιστικά ράγας και συμπαγή φωτιστικά πλημμύρας.
Η δέσμη 90 μοιρών προσφέρει μια μέτρια-ευρεία κατανομή που εξισορροπεί τη φωτεινότητα του κέντρου και την κάλυψη, κατάλληλη για φωτισμό σποτ, φωτισμό οροφής, φωτισμό διαδρόμου και φωτισμό βιτρίνας όπου απαιτείται τόσο έμφαση όσο και γενική κάλυψη.
σποτ και φωτιστικά ράγας
Συμπαγή φωτιστικά οροφής και φωτιστικά οροφής
Φωτισμός βιτρινών και προθηκών καταστημάτων
Μικρά φωτιστικά πλημμύρας, ενδεικτικές και διακοσμητικές μονάδες
| Μέθοδος Αποστολής | Χρόνος Παράδοσης |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| EMS | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί Όροι | FOB | EXW | CNF |
| Διαθεσιμότητα Δείγματος | ΝΑΙ |
| Τυπικός Χρόνος Παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συχνές Ερωτήσεις
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές