| Ονομασία μάρκας: | MEAN WELL |
| Αριθμός μοντέλου: | Hlg-240h-24A |
| Μούβ: | 10 |
| Τιμή: | Negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Αρχική συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
| Ονομασία του προϊόντος | 240W 24V συνεχής ρεύματος Ηλεκτρική τροφοδοσία LED IP65 Αδιάβροχη για υψηλό όριο και εξωτερικό φωτισμό |
| Αριθμός μοντέλου. | HLG-240H-24A |
| Δύναμη | 240W |
| Τεχνολογία | 100-240VDC |
| Δυναμική τάση | 24V |
| Εγγύηση | 7 έτη |
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό | IP65/IP67 |
| Διάσταση | 244.2 x 68 x 38,8 mm |
| Συσκευή | 1.3kg; 12pcs/16.6kg/0.84CUF |
| Μοντέλο | HLG-240H-12* | HLG-240H-15* | HLG-240H-20* | HLG-240H-24* | HLG-240H-30* | HLG-240H-36* | HLG-240H-42* | HLG-240H-48* | HLG-240H-54* | |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ | Συνεχή τάση | 12V | 15V | 20V | 24V | 30V | 36V | 42V | 48V | 54V |
| Σημείωση για την περιοχή σταθερού ρεύματος4 | Επικεφαλής | Επικεφαλής | Επικεφαλής | Επικεφαλής | Επικεφαλής | Επικεφαλής | Επικεφαλής | Επικεφαλής | Επικεφαλής | |
| ΚΑΤΑΡΙΣΜΟΣ ΤΩΡΑΣ | 16Α | 15Α | 12Α | 10Α | 8Α | 6.7Α | 5.8Α | 5Α | 4.5Α | |
| Δυναμικότητα ονομαστική | 192W | 225W | 240W | 240W | 240W | 241.2W | 243.6W | 240W | 240.3W | |
| Σημείωση για τα κύματα και τον θόρυβο (μέγιστο).2 | 150mVp-p | 150mVp-p | 200mVp-p | 200mVp-p | 200mVp-p | 200mVp-p | 250mVp-p | 250mVp-p | 350mVp-p | |
| Διάστημα τάσης | 11.2~12.8V | 13.5~17V | 18 ~ 22V | 210,6 έως 26,4 V | 27 ~ 33V | 32.4~39.6V | 370,8 έως 46,2 V | 43.2~52.8V | 50 ~ 57V | |
| ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΡΙΣΜΟΣ | 8~16A | 7.5 ~ 15A | 6 έως 12A | 5 ~ 10A | 4 έως 8A | 3.35 έως 6.7A | 20,9 έως 5,8A | 2.5~5A | 2.23~4.45A | |
| Σημείωση για την ανοχή τάσης.3 | ±2,5% | ±2,5% | ± 2,0% | ± 2,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±1,0% | |
| Κανονισμός | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | |
| Κανονισμός φορτίου | ± 2,0% | ± 2,0% | ±1,0% | ±1,0% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | |
| Εγκατάσταση, σημείωση ώρα ανάδυσης.6 | 1000 ms, 80% ms/115VAC | |||||||||
| Κρατήστε τον χρόνο (Τύπος) | 15ms/115VAC, 230VAC | |||||||||
| Εισαγωγή | Σημείωση για το εύρος τάσης.5 | 90~305VAC / 127~431VDC | ||||||||
| Διάστημα συχνότητας | 47~63Hz | |||||||||
| ΔΕΣΜΟΣ ΔΕΣΜΟΥ (τύπος) | ≥ 0,98/115VAC, ≥ 0,95/230VAC @ πλήρες φορτίο | |||||||||
| Συνολική αρμονική παραμόρφωση | ΤHD<20% (@load≥50%), <10% (@load≥75%) | |||||||||
| ΕΠΙΔΟΤΗΤΑ (τύπος) | 90% | 90% | 92% | 92% | 93% | 93% | 930,50% | 930,50% | 930,50% | |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ (τύπος) | 4A/115VAC, 1.2A/277VAC | |||||||||
| ΕΝΤΑΣΤΕΡΟΣ ΤΩΡΑΣ (τύπος) | ΚΑΛΟΙ ΣΤΑΡΤ 75A ((πίκος) @ 230VAC, 50% Ipeak | |||||||||
| Μέγιστος αριθμός τροφοδοτών σε διακόπτη κυκλώματος 16A | 2 μονάδες ((τύπος Β), 4 μονάδες ((τύπος Γ)@230VAC | |||||||||
| ΤΩΡΑΣ ΔΕΛΑΣΗΣ | < 0,75mA/277VAC | |||||||||
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| ΕΣΜ | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Εγγραφή αεροπορικής αλληλογραφίας της HK Post | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | Υπόθεση FOB EXW υποθέσεις CIF υποθέσεις CNF |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Ναι. |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές