| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | SUN-PST30WIR940-4036 |
| Μούβ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
Στα 940nm, η υπέρυθρη εκπομπή είναι ουσιαστικά αόρατη χωρίς κόκκινη λάμψη που είναι τυπική για τα 850nm LED, καθιστώντας την ιδανική για κάμερες CCTV,φωτιστικά ασφαλείας και συστήματα νυχτερινής όρασης όπου η πηγή φωτός πρέπει να παραμένει κρυμμένη.
Ο κινητήρας 30W COB παράγει περίπου 1518W ακτινοβολητική ροή και, σε συνδυασμό με εξωτερικούς φακούς ή ανακλαστήρες,μπορεί να επιτύχει ισχυρό υπέρυθρο φωτισμό μεσαίου έως μεγάλου εύρους με βελτιωμένη αντίθεση για συστήματα απεικόνισης.
Το υπόστρωμα 40 × 36 mm και η φωτεινή περιοχή ~ 5,14 mm απλοποιούν τον σχεδιασμό δευτερεύουσας οπτικής, όπως φακούς, ανακλαστήρες ή σωλήνες φωτός, για στενές ή ελλειπτικές δέσμες προσαρμοσμένες σε συγκεκριμένα οπτικά πεδία της κάμερας.
Οι περιπτώσεις χρήσης καλύπτουν φωτισμό CCTV, τερματικά ελέγχου πρόσβασης και αναγνώρισης προσώπου, ανίχνευση χειρονομιών, δομημένο 3D φως, αισθητήρες έξυπνου σπιτιού, παρακολούθηση της κυκλοφορίας και μηχανική όραση,καθιστώντας την μια ευέλικτη πηγή IR για έργα B2B.
| Δύναμη εξόδου | 30W |
| Προωθητική τάση | 10-14V |
| Μέγεθος COB | 40x36 χιλιοστά |
| Διάμετρος φωτεινής περιοχής | 5.14mm |
| Ειδικότητα λευκό | Φως φλας, Φωτιά, Φώτα πλύσης, Σημεία δέσμης, Προφίλ, Γκόμπο, Προβολέα, Φως σκηνής, Αρχιτεκτονικά προβολέα, Χαρτογράφηση βίντεο, απεικόνιση, οργάνωση |
|---|---|
| Δύο λευκά | Στούντιο, φωτισμός ταινιών, ραδιοτηλεόραση |
| UV | Δοκιμαστικό υλικό |
| IR | Παρακολούθηση, μηχανική όραση |
| Ιατρική | Ενδοσκοπία, Λαπαροσκοπία |
| Συνδυασμός χρωμάτων | RGB, RGBW, Φως σκηνής, Αρχιτεκτονική, Τοπίο |
| Συσκευές | Δακτυλικοί φακοί, σύρματα, συνδέσμοι |
| Προσαρμογή | Επικοινωνήστε μαζί μας |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα εμπορεύματα |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ προκαταβολικά, Western Union, Paypal, Money Gram |
| Χρόνος δειγματοληψίας | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Χρονοδιάγραμμα | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Μεταφορά | DHL, TNT, FedEx, UPS, Αεροπορία, Θάλασσα |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10,000 τεμάχια/εβδομάδα |
| Υπηρεσία εγγύησης | 2 έτη |
| Όροι εγγύησης | Για τεχνητές ζημιές κάθε προϊόντος, δεν μπορούμε να παρέχουμε καινούργιο ή να το επισκευάσουμε. Αν είναι το πρόβλημα ποιότητας, θα το αντικαταστήσουμε ή να το επισκευάσουμε. |
1Ε: Είναι δυνατόν να προσαρμόσετε τις διαστάσεις ή τη γωνία της δέσμης;
Α:Ναι. Το μέγεθος του φακού, το πάχος, η γωνία δέσμης, η επεξεργασία της επιφάνειας και η δομή τοποθέτησης μπορούν συνήθως να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου.
2Ε: Μπορεί το εργοστάσιο να παρέχει δείγματα;
Α: Τα δείγματα είναι συνήθως διαθέσιμα για τον έλεγχο των διαστάσεων, της μεθόδου τοποθέτησης, των οπτικών επιδόσεων και της συμβατότητας των φωτιστικών.
3Ε: Ποια είναι η τυπική MOQ και ο χρόνος παράδοσης;
Η MOQ και ο χρόνος παράδοσης εξαρτώνται από το αν το προϊόν είναι πρότυπο ή προσαρμοσμένο.και προγραμματισμός παραγωγής.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές