| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | Hh-49-204-60-3030 |
| Μούβ: | 10 |
| Τιμή: | negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Κουτιά |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
| Όνομα προϊόντος | Φακός LED UFO 150W 60 Μοιρών και Πλακέτα PCB SMD 3030 204 Σημείων |
| Αριθμός μοντέλου | HH-49-204-60-3030 |
| Κύρια συστατικά | Στρογγυλός φακός και πλακέτα PCB με φακό |
| Υλικό φακού | PC |
| Μέγεθος φακού | Διάμετρος 200mm Ύψος 7,48mm |
| Μέγεθος PCB | Διάμετρος 195mm, πάχος 1,5mm |
| Διαπερατότητα | 91% |
| Τσιπ LED | 3030 SMD LED |
| Γωνία δέσμης | 60/90/120 μοίρες |
| Εγγύηση ποιότητας | Εάν λάβετε ελαττωματικά αντικείμενα, παρακαλούμε στείλτε μας ένα email με μια φωτογραφία του ελαττωματικού μέρους. Θα σας στείλουμε αντικατάσταση χωρίς επιπλέον χρέωση ή θα προσφέρουμε επιστροφή χρημάτων. |
| Κύριες αγορές | Ευρώπη, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική, Ασία |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| EMS | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | FOB|EXW|CIF|CFR |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | ΝΑΙ |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές