| Ονομασία μάρκας: | MEAN WELL |
| Αριθμός μοντέλου: | HDR-60-12 |
| Μούβ: | 10 |
| Τιμή: | Negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
| Αριθμός μοντέλου | HDR-60-12 |
| Ονομαστική ισχύς | 54W |
| Τάση εισόδου | 85-264VAC |
| Απόδοση εισόδου | 88% |
| Τάση εξόδου | 12V |
| Ρεύμα εξόδου | 4.5A |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Διαστάσεις οδηγού LED | 90x54.5x52.5mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 0.074kg ανά μονάδα, 160 τεμάχια/12.9kg/1.09CUFT |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| EMS | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | FOB | EXW | CIF | CNF |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | ΝΑΙ |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές