| Ονομασία μάρκας: | MEAN WELL |
| Αριθμός μοντέλου: | HDR-30-12 |
| Μούβ: | 10 |
| Τιμή: | Negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
| Ονομασία του προϊόντος | 12V 24W Αλουμινίου Κουτί LED τροφοδοσία συνεχούς τάσης LED Driver για εξωτερικό φωτισμό |
| Αριθμός μοντέλου. | HDR-30-12 |
| Δύναμη | 24W |
| Τεχνολογία | 85-264VAC |
| Δυναμική τάση | 12V |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 2Α |
| Πεδίο συχνότητας | 47-63Hz |
| Αποτελεσματικότητα | 88% |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Διάσταση | 90x54,5x35 χιλιοστά |
| Συσκευή | 0.13kg/pc, 96pcs/14.2Kg/1.04CUFT |
| Μοντέλο | HDR-30-5 | HDR-30-12 | HDR-30-15 | HDR-30-24 | HDR-30-48 | |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ | Συνεχή τάση | 5V | 12V | 15V | 24V | 48V |
| ΚΑΤΑΡΙΣΜΟΣ ΤΩΡΑΣ | 4Α | 2Α | 1.6Α | 1Α | 0.63Α | |
| Δυναμικότητα ονομαστική | 20W | 24W | 24W | 24W | 30W | |
| Σημείωση για τα κύματα και τον θόρυβο (μέγιστο).3 | 80mVp-p | 120mVp-p | 120mVp-p | 150mVp-p | 200mVp-p | |
| Σημείωση για την ανοχή τάσης.4 | ± 2% | ± 1% | ± 1% | ± 1% | ± 1% | |
| Κανονισμός | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | ±0,5% | |
| Κανονισμός φορτίου | ± 1% | ± 1% | ± 1% | ± 1% | ± 1% | |
| Εγκατάσταση, σημείωση ώρα ανάδυσης.6 | 500ms/230VAC, 1200ms/115VAC | |||||
| Κρατήστε τον χρόνο (Τύπος) | 10ms/230VAC, 10ms/115VAC | |||||
| Εισαγωγή | Διάστημα τάσης | 85 ~ 264VAC | ||||
| Διάστημα συχνότητας | 47~63Hz | |||||
| ΕΠΙΔΟΤΗΤΑ (τύπος) | 84% | 86% | 87% | 88% | 89% | |
| ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ (τύπος) | 0.5A/115VAC, 0.25A/230VAC | |||||
| ΕΝΤΑΣΤΕΡΟΣ ΤΩΡΑΣ (τύπος) | Κρύα εκκίνηση 25A/115VAC 45A/230VAC | |||||
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος παράδοσης |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| ΕΣΜ | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| Εγγραφή αεροπορικής αλληλογραφίας της HK Post | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | FOB. EXW. |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Ναι. |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές