| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | SUN-M11E-L |
| Μούβ: | 1 |
| Τιμή: | negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
Αυτή η στρογγυλή μονάδα LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογές φωτισμού εξωτερικού χώρου υψηλής αξιοπιστίας, διαθέτοντας αλουμινένια κατασκευή, γωνία δέσμης 90 μοιρών και LED υψηλής απόδοσης με συστημική απόδοση περίπου 100-130 lm/W. Με προστασία IP67 αδιάβροχη/ανθεκτική στη σκόνη και αντοχή σε κρούση IK08, είναι κατασκευασμένη για μακροχρόνια λειτουργία σε περιβάλλοντα βροχής, σκόνης, δονήσεων και ελαφρών μηχανικών κρούσεων, καθιστώντας την κατάλληλη για φωτιστικά κήπου, φωτιστικά τοπίου, φωτισμό περιοχής, φωτισμό υποστήριξης δρόμων και βιομηχανικά φωτιστικά εξωτερικού χώρου.
| Αριθμός μοντέλου | SUN-M11E-L |
|---|---|
| Ισχύς | 20-30W |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/9000K |
| Απόδοση αυλού | 100-130lm/w |
| Γωνία δέσμης | 90 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | Διάμετρος 100mm, ύψος 56mm |
| Ρεύμα τροφοδοσίας | 650mA |
| Τάση τροφοδοσίας | DC27-43V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 50°C |
| Κιτ | Φακός LED + PCB + ψύκτρα + τροφοδοτικό 30W + σύνδεσμος |
| Υλικό φακού | PC |
| Επίπεδο προστασίας | IP67/IK08 |
| Υλικό πλακέτας PCB | Αλουμίνιο |
| Ονομαστική διάρκεια ζωής | 50.000+ ώρες |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση |
Φωτιστικά κήπου
Φωτιστικά τοπίου
Φωτισμός περιοχής
Φωτισμός υποστήριξης δρόμων
Βιομηχανικός φωτισμός εξωτερικού χώρου
Προσαρμοσμένα φωτιστικά εξωτερικού χώρου
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος παράδοσης |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FedEx | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| EMS | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί όροι | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Διαθεσιμότητα δείγματος | Ναι |
| Τυπικός χρόνος παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές