| Ονομασία μάρκας: | Sunshineopto |
| Αριθμός μοντέλου: | Ημερομηνία έναρξης ισχύος: |
| Μούβ: | 1 |
| Τιμή: | negotiate |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Καρτόνια |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Paypal, Western Union, γραμμάριο χρημάτων |
Επαγγελματική δέσμη φωτισμού δρόμου 150x75°: Κατάλληλο για φωτισμό δρόμων και χώρων στάθμευσης τύπου II, βελτιώνοντας την ομοιομορφία στο οδόστρωμα μειώνοντας την αντανάκλαση.
Οπτικός φακός PC βαθμού ποιότητας: Υψηλή μετάδοση, ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία και αντι-κιτρίνισμα, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση φωτός και μοτίβο δέσμης για μακροχρόνια εξωτερική χρήση.
LED PH5050 SMD 24 V: Τέσσερα LED 5050 σε παράλληλη σύνδεση, τροφοδοτούμενα στα 24 V, παρέχουν καλή συμβατότητα με οδηγούς σταθερής τάσης και συνεπή κατανομή φωτός.
Συμπαγής αρθρωτός σχεδιασμός: PCB 38×38×1,5 mm με φακό 50×50 mm, σχεδιασμένο να ταιριάζει σε ψύκτρα 75×75×15 mm για γρήγορη διάταξη και κλιμάκωση ισχύος σε φωτιστικά.
Ευρύ φάσμα CCT: Οι επιλογές 3000–6500 K το καθιστούν κατάλληλο για δρόμους, βιομηχανικές περιοχές, κατοικημένους δρόμους και εμπορικές πλατείες που απαιτούν ζεστό, ουδέτερο ή ψυχρό λευκό φως.
| Στοιχείο | Προδιαγραφές |
| Αριθμός μοντέλου | SUN-D5050-4H1-150X75-TPII-S-B |
| Ισχύς | 10-15W |
| Μέγεθος PCB | 38x38x1.5mm |
| Πάχος πλακέτας | 1.5mm |
| Τσιπ LED | 5050 SMD LED 24V |
| Υλικό φακού | PC (Πολυκαρβονικό) |
| Μέγεθος φακού | 50x50mm, Διαμόρφωση 4-σε-1 |
| Γωνίες δέσμης | 150x75 μοίρες |
| Μέγεθος ψύκτρας | 75x75x15mm |
| Διαπερατότητα | 91% |
| Χρώμα (CCT) | 3000-6500K (ζεστό λευκό έως ψυχρό λευκό) |
| Επίπεδο αδιαβροχοποίησης | IP65 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 εργάσιμες ημέρες |
| EMS | 10-15 εργάσιμες ημέρες |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 εργάσιμες ημέρες |
| Εμπορικοί Όροι | FOB | EXW | CIF | CFR |
| Διαθεσιμότητα Δείγματος | Ναι |
| Τυπικός Χρόνος Παράδοσης | 3-4 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές